X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

پژوهش - تحقیق

جمعه 17 شهریور 1396 ساعت 08:53
1-11 خصوصیات چوب پوسیده : هنگامی که شرایط برای رشد قارچ ها در چوب فراهم می شود و قارچ ها به چوب حمله می کنند ، درصد خسارت قارچ ها به نوع چوب و گونه درخت بستگی دارد. که در اثر خسارات وارد از طرف قارچها به چوب علائم و مشخصاتی در چوب به وجود …   

ریسرچ - پژوهش ایرانداک

متن کامل پایان نامه را در سایت منبع fuka.ir می توانید ببینیدچوب پوسیده دچار همکشیدگی می شود و مقدار همکشیدگی در چوب پوسیده بیشتر از چوب سالم است؛ این مدعا را می توان در قطعات مکعبی که در چوب پوسیده ایجاد می شود نشان داد. که خود نشانه خوبی برای تشخیص چوب پوسیده است[1].
--------------------------------------------------- نکته مهم : هنگام انتقال متون از فایل ورد به داخل سایت بعضی از فرمول ها و اشکال (تصاویر) درج نمی شود یا به هم ریخته می شود یا به صورت کد نمایش داده می شود ولی در سایت می توانید فایل اصلی را با فرمت ورد به صورت کاملا خوانا خریداری کنید: سایت مرجع پایان نامه ها (خرید و دانلود با امکان دانلود رایگان نمونه ها) : elmyar.net --------------------------------------------------- 1-11-3 مقاومت مکانیکی :
مهمترین صفت مشخصه چوب پوسیده کاهش مقاومت مکانیکی چوب است که معمولا خیلی سریع بعد از آلودگی چوب به وقوع می پیوندد.در این مرحله تشخیص کاهش مقاومت مکانیکی از طریق آزمایشات میکروسکوپی یا در آزمایشگاه مکانیک چوب میسر می باشد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.